درباره ما

این سایت توسط موسسه فرهنگی انقلاب بدون مرز با هدف آموزش و پشتیبانی از افراد علاقه مند به معرفی اسلام از طریق فضای مجازی برای مخاطبان بین المللی راه اندازی شده است

در این سایت میتوانید با سایتهای پربیننده ای که پتانسل استفاده برای معرفی دین اسلام را دارند و همچنین سایتهای پرسش و پاسخ که امکان پاسخگویی به سوالات دینی از سراسر دنیا را فراهم میکنند آشنا شوید.

سایتهایی نظیر ویکی پدیا، یاهو انسرز، انسرز، استک و…

از آنجایی که این سایتها بین المللی و با میلیونها کاربر هستند و افراد از گروههای مختلف و عقاید مختلف و حتی عقاید متضاد در این سایتها فعال هستند برای رفع تعارض و درگیری بین این افراد مخالف و همچنین برای افزایش اعتبار و صحت مطالب قوانینی توسط این سایتها تعیین شده است که نقض کردن آنها ممکن است منجر به حذف شدن نوشته هایی که این قونین را رعایت نکرده اند بشود. بنابراین دانستن و رعایت کردن این قوانین توسط افرادی که میخواهند در این سایتها فعالیت داشته باشند لازم است و این موسسه با تجربیاتی که پس از سالها حضور و فعالیت در این سایتها کسب کرده است به دنبال این است که با ارئه آموزشهای لازم به افراد علاقه مند نظیر طلاب، حوزه های بسیج بین الملل، دانشجویان و کلیه افراد علاقه مندی که با زبان خارجی آشنایی دارند و مهارت کامپیوتر و اینترنت دارند بتواند در گسترش فرهنگ و معارف اهل بیت در دنیا نقشی داشته باشد.

برای انجام این فعالیت نیاز نیست که فرد دارای تحصیلات تخصصی دینی و حوزوی باشد. ولی برای جلوگیری از ارائه مطالب غیرصحیح در این زمینه تاکید بر این است که قبل از نوشتن، مطالب درست از سایتهای معتبر نظیر سایت مقام معظم رهبری، سایتهای مراجع، سایت حوزه علمیه قم و سایتهای معتبر دیگر پیدا شود و سپس در سایتهای مورد نظر نوشته شوند. برای همین منظور یک موتور جستجوی اختصاصی جهت جستجو در سایتهای معتبر تهیه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *